Álláslehetőség: Ügyfélszolgálatos munka a WizzAirnél

hétfő, december 01, 2014

"Wizz Air Projekt tanácsadó

Ügyfélszolgálatos munka, alkalmazottként és diákként

Román, Angol, Német, Francia, Olasz, Macedón, Bulgár, Spanyol, Katalán,

Szerb felsőfokú nyelvtudással, ügyfélkapcsolati munkatárs kerestetik.

Hely: XIII. kerület, Budapest, Magyarország

A munka fő profilja:

-          Ügyfélszolgálat, telefonos segítségnyújtás, bejövő hívások kezelése, ügyféladat kezelés,

foglalások készítése, tájékoztatás

-         Foglalás típusú bejövő hívások kezelése , ügyfélkapcsolati

-      Back office teendők, kevesebb, mint 5 perc hívás utáni

adminisztráció (pl. hívás után eredmény rögzítése, ügyféladat

kezelés, email kezelés, szükség esetén panaszkezelés)

-          Kérés esetén: napi, heti, havi kampány alapú riport

-          Kérés esetén egyéb papír alapú, adminisztratív irodai teendők

Elvárt képességek és tapasztalat:

-       Ügyfélorientált, sikeralapú látásmód, rugalmas és nyitott

gondolkodású

-           Pozitív, dinamikus, problémamegoldó személyiség

-      Kiváló szervező és fontosság észrevevő készség, pontos munka,

időmenedzsment

-           Kiváló kommunikációs készségek úgy szóban, mint írásban,

szóbeli telefonbeszélgetésben magabiztos

-           Előny: több idegen nyelvismeret

 Elvárt végzettség és ismeret:

-          Középiskola, érettségi diploma, egyetemi diploma, ha van, de nem elvárt

-          Alap számítógépes ismeretek (Windows felhasználói ismerete, office, Outlook, stb)

-          Folyékony Román, Angol, Német, Francia, Olasz, Macedón, Bulgár, Spanyol, Szerb  – Angol nem

-          Egy erős vállalati hátteret

-          Tréning: ügyfélszolgálati ismeretek

-          Fiatal, többnyelvű csapat

-          Kiváló munkakörnyezet és megközelítés

-          Munkaidő: 0-24, rugalmas, fejlődési lehetőség

-          Multinacionális munkatapasztalat

-          Folyamatos tanulási és előrehaladási lehetőség

-           Diák vagy (heti 20 órában dolgoznál)

-       Főállást keresel (heti 20 órában dolgoznál és később akár

-           Kismama vagy és részmunkaidős állást keresel

-           Egyéb okból részmunkaidős állást keresel

Kérlek, küldd el jelentkezésed (a nyelv megjelölésével és az ügyfélszolgálati munkatárs címmel)

emailen a horvath.eniko@teledirect.hu –ra vagy honlapunkon: http://www.teledirect.hu/allas

Amennyiben kérdésed van, kérlek jelezd. 06308685118"

You Might Also Like

0 megjegyzés

Kapcsolat

Név

Üzenet *